Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

beskid 1Grupy Balinta są przestrzenią dla wspólnego poszukiwania sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w obszarach związanych z pomaganiem innym. Zapraszamy osoby zajmujące się formacją we wspólnotach życia konsekrowanego na etapie konsekracji czasowej (nowicjat, juniorat).

Zapisy i ustalanie terminów spotkań bezpośrednio u osoby prowadzącej.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne grupowe treningi pomagające rozumieć co dzieje się w relacji pomiędzy formatorem i osobą korzystającą z jego pomocy.

Spotkania te są miejscem uczenia się umiejętności empatycznego słuchania, wyrażania własnych uczuć, otwartego mówienia o sytuacjach problemowych i konfliktowych. Dają możliwość emocjonalnego odbarczenia, doświadczenia wsparcia i poznania szerszego wachlarza strategii działania.

 

DLA KOGO?

Zapraszamy osoby zajmujące się formacją we wspólnotach życia konsekrowanego na etapie konsekracji czasowej (nowicjat, juniorat).

 

INFORMACJE O OSOBIE PROWADZĄCEJ:

Dorota Przygrodzka - lekarz specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta PTP, ukończyła m.in. Prymasowski Instytut Życia Wewnętrznego PWT w Warszawie. W Fundacji INIGO zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób konsekrowanych.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Spotkania odbywają się w siedzibie INIGO w soboty w godzinach 9.00 – 17.00.

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO

ul. Rakowiecka 61

02-532 Warszawa

 

ZAPISY

Zapisy i ustalanie kolejnych terminów spotkań bezpośrednio u osoby prowadzącej:

Dorota Przygrodzka

Lider Grup Balinta

tel. 600 193 878

Pomoc psychologiczna i duchowa