Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

piasek 1Zapraszamy na bibliodramatyczne spotkanie osoby, które chciałyby doświadczyć spotkania ze Słowem Bożym z możliwością ożywienia swojej spontaniczności, kreatywności, angażując całego siebie (w wymiarze swojego ciała – psychiki – ducha). 

Trwają zapisy do kolejnej edycji warsztatu. Termin ogłosimy po zebraniu odpowiedniej ilości uczestników. Trwają zapisy

 

 

 

I. OPIS WARSZTATU:

Bibliodrama jest oparta o proces grupowy, w którym używając swojej wyobraźni i twórczej ekspresji, zajmujemy się tekstem biblijnym wspólnie odczytywanym na spotkaniu. Aby wejść w przestrzeń biblijnej sceny potrzebne jest budzenie uważności na to co nas porusza, zaangażowanie całego człowieka, odwaga do skonfrontowania się z własnymi doświadczeniami i przekonaniami. Pomaga w tym wchodzenie w różne role, reflektowanie przeżywanych dialogów, relacji, scen.
Bibliodrama adresowana jest do osób poszukujących impulsów dla osobistej przemiany na bazie spotkań ze Słowem Bożym. Umożliwia pogłębione dotarcie do treści biblijnych oraz daje szansę polepszenia relacji z Bogiem, innymi ludźmi i samym sobą.

 

II. INFORMACJE O PROWADZĄCYCH:

Dorota Przygrodzka - lekarz specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta PTP, lider Bibliodramy (certificate European Bibliodrama Network), superwizor aplikant PTP, ukończyła m.in. Prymasowski Instytut Życia Wewnętrznego PWT w Warszawie. W Fundacji INIGO zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób konsekrowanych.

Anna Łoboda - nauczyciel dyplomowany, trener dramy, lider Bibliodramy (certificate European Bibliodrama Network), pedagog, katecheta. Prowadzi grupę teatralną PRETEKST oraz warsztaty rozwojowe metodami dramy i bibliodramy w kraju i za granicą. Ukończyła PWT w Warszawie, APS w Warszawie, studia z zakresu pedagogiki terapeutycznej, a także podyplomowe Profilaktyka i terapia problemów wychowawczych-pomoc dziecku i rodzinie. Cały czas rozwija swój warsztat, ucząc się m.in. w Polskim Instytucie Psychodramy.

 

III. INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Warsztat odbędzie się w siedzibie Fundacji INIGO ul. Rakowiecka 61, 02-532 Warszawa. Termin ogłosimy po zebraniu się odpowiedniej liczby uczestników warsztatu.

 

IV. KOSZT:

120 zł - płatne na miejscu w dniu warsztatu.

 

ZAPISY

Sekretariat Fundacji INIGO - tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00.

Pomoc psychologiczna i duchowa