Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

piasek 1Spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym przemienia człowieka, jest często momentem przełomowym. Tylko czy ja pragnę Go spotkać i rozpoznać ? A może bardziej zatrzymuję się na swoim znanym lęku, zagubieniu, bezradności, rozczarowaniu? Zapraszamy do wspólnego doświadczenia Słowa Bożego – ale nie tylko w refleksji, lecz także z zaangażowaniem całego siebie, ze swoją wrażliwością, uczuciami, wyobraźnią, ekspresją i kreatywnością.

Termin: 22.04.2017 r. (sobota) godz. 9:00-17:00  

 

 

I. OPIS WARSZTATU:

Bibliodrama to proces grupowy, w którym używając swojej wyobraźni, uczuć, twórczej ekspresji zajmujemy się tekstem biblijnym wspólnie odczytywanym na spotkaniu. Aby wejść w przestrzeń biblijnej sceny potrzebne jest budzenie uważności na to co nas porusza, zaangażowanie całego człowieka, odwaga do skonfrontowania się z własnymi doświadczeniami i przekonaniami. Pomaga w tym wchodzenie w różne role, reflektowanie przeżywanych dialogów, relacji, scen.

 

II. INFORMACJE O PROWADZĄCYCH:

Anna Łoboda nauczyciel dyplomowany, trener dramy, pedagog, katecheta. Certyfikowany Lider Bibliodramy. Prowadzi grupę teatralną PRETEKST oraz warsztaty rozwojowe metodami dramy i bibliodramy w kraju i za granicą. Ukończyła PWT w Warszawie, APS w Warszawie, studia z zakresu pedagogiki terapeutycznej, a także podyplomowe Profilaktyka i terapia problemów wychowawczych-pomoc dziecku i rodzinie. Cały czas rozwija swój warsztat, ucząc się m.in. w Polskim Instytucie Psychodramy.

Dorota Przygrodzka lekarz, specjalista psychiatra, psychoterapeuta, Certyfikowany Lider Bibliodramy, ukończyła m.in. Prymasowski Instytut Życia Wewnętrznego  PWT w Warszawie, członek zespołu Fundacji INIGO

 

III. INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Warsztat odbędzie się w sobotę 22.04.2017 r w godz. 9-17 w siedzibie Fundacji INIGO ul. Rakowiecka 61, 02-532 Warszawa.

 

IV. KOSZT:

120 zł - płatne na miejscu w dniu warsztatu.

 

ZAPISY

Sekretariat Fundacji INIGO - tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00.

Pomoc psychologiczna i duchowa