Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

Szkolenia, treningi, sesje

asertywnośćMasz za sobą warsztat(y) asertywności, lecz wciąż czujesz niedosyt? Przeczytałeś/aś wszystkie książki na ten temat i chcesz doświadczyć więcej? A może chcesz sprawdzić, jak możesz jeszcze rozwijać asertywną postawę i umiejętności związane z dbaniem o siebie? Jeśli chcesz więcej rozwoju w temacie asertywności to zapraszamy na cykl czterech spotkań w Fundacji INIGO!

Termin: poniedziałki (13.03, 27.03, 03.04 i 24.04) w godzinach 20:15-22:00 trwają zapisy

Więcej...

trening komunikacji2Jakie są twoje atuty, a jakie słabości w komunikacji z innymi? Jak mówić, żeby być w zgodzie ze sobą i z innymi? Jak stawiać granice w zależności od tego, z kim się komunikujemy? Jak sobie radzić z agresywnymi czy niejawnymilub manipulacyjnymi zachowaniami innych osób? Jak wyrażać własne emocje, uczucia i potrzeby? Jak być empatycznym w stosunku do innych ludzi?

Termin: sobota 18.03.2017 r. w godz. 10:00-18.00 trwają zapisy

Więcej...

niesmialosc

Nieśmiałość to  bardzo złożona reakcja emocjonalna na którą składają się między innymi: trudność w kontakcie z drugim człowiekiem, nieufność, rezerwa, brak wiary we własne siły, bojaźliwość, zahamowanie oraz nieuzasadniony i nieadekwatny lęk. Jeśli odnajdujesz się w tym opisie. Czujesz, że nieśmiałość krępuje i odbiera Ci swobodę, ale jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że tkwienie w izolacji nie przyniesie Ci ani ulgi, ani zmiany. Przyjdź! Bezpieczne relacje leczą.

Termin: sobota 04.03.2017 r. w godz. 10:00-17.00 trwają zapisy
Więcej...

Odpowiedz na pytanie: 3 razy 5?
Nazwa:
Email:

Odpowiedzi pomogą nam przygotować ofertę bezpośrednio odpowiadającą na Państwa potrzeby. Będziemy starali się na bieżąco realizować Państwa propozycje jeżeli będą mieściły się one w zakresie misji naszej fundacji. Ankieta jest anonimowa. Nie mamy możliwości odpowiedzi na pytania zadane w ankiecie. Pytania można kierować na adres ogólny fundacji. 
Odpowiedź:
Przepisz kod:

Pomoc psychologiczna i duchowa