Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

trening komunikacji2Jakie są twoje atuty, a jakie słabości w komunikacji z innymi? Jak mówić, żeby być w zgodzie ze sobą i z innymi? Jak stawiać granice w zależności od tego, z kim się komunikujemy? Jak sobie radzić z agresywnymi czy niejawnymilub manipulacyjnymi zachowaniami innych osób? Jak wyrażać własne emocje, uczucia i potrzeby? Jak być empatycznym w stosunku do innych ludzi?

Termin: sobota 18.03.2017 r. w godz. 10:00-18.00 trwają zapisy

 

 

Jasne wyrażanie własnych myśli, emocji, oczekiwań czy pragnień wbrew pozorom wcale nie jest takie proste. Z domu wynosimy określone wzorce komunikacji, odbywa się też ona na różnych poziomach: czym innym jest komunikacja na poziomie faktów i zachowań, a czym innym głębokie wyrażanie siebie. Różnice w komunikacji dotyczą również bliskości w relacji – inaczej się komunikujemy ze znajomymi, inaczej z przyjaciółmi a jeszcze inaczej z przełożonymi albo osobami bliskimi. Do tego dołączyć można niewerbalny aspekt komunikacji.

Warsztat będzie prowadzony w kameralnej grupie z możliwością treningu umiejętności – metodami aktywnymi.

Zapraszamy osoby, które chcą skutecznie porozumiewać się z innymi.

 

Warsztat poprowadzi Dorota Gradzińska- psycholog, psychoterapeutka, ma kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń i treningów.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztat odbędzie się w sobotę 18.03.2017 r. w godz. 10:00-18.00 w siedzibie Fundacji INIGO, Warszawa ul. Rakowiecka 61. 

 

KOSZT

120 zł za spotkanie, płatne przelewem do dnia 10.03.2017 r. na konto fundacji z dopiskiem: „trening komunikacji”

Konto bankowe: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001. 

W cenę warsztatu nie jest wliczone wyżywienie.

[zwrot dokonanej opłaty jest możliwy jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później - opłata nie będzie zwracana]

 

ZAPISY

Sekretariat fundacji INIGO - tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00.

Liczba miejsc ograniczona - potwierdzeniem udziału w warsztacie będzie dokonanie opłaty za warsztat przelewem na konto fundacji.

 

Pomoc psychologiczna i duchowa