Logo Inigo Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej

kobiecość 1Czy czujesz się kobietą i co to znaczy? W jakiej roli siebie widzisz: singielki, partnerki, żony, matki, córki… Która z tych ról Cię determinuje? W której chciałabyś być?  Kim jesteś? Jak się ze sobą czujesz? Jakie są Twoje potrzeby, pragnienia, marzenia? Na warsztat zapraszam kobiety, które chcą pogłębić i uporządkować wiedzę o sobie w przestrzeni: ciała, emocji, seksualności, poczucia własnej wartości, zdolności do bycia w relacji.

Termin: 01.04.2017 r. (sobota) godz. 10-17 trwają zapisy

 

I. OPIS WARSZTATU 

„Wiedza o sobie nie jest gwarancją szczęścia, ale na pewno jest po tej samej stronie co szczęście i na pewno zapewnia odwagę, żeby o nie walczyć”. Simone de Beauvoir

Na warsztat zapraszam kobiety, które chcą walczyć o siebie i rozwijać swoje kobiece „ja”. Warsztat rozpoczniemy od odkrywania korzeni swojej kobiecości, poszukamy wzorców kobiecych identyfikacji oraz ukrytych przekazów międzypokoleniowych. Poszukamy mocnych obszarów kobiecości. Postaramy się wesprzeć te mniej chciane i rozumiane, a może czasem nawet bolesne czy zahamowane. Zastanowimy się nad tym czy możesz być blisko ze sobą i drugim człowiekiem a jeśli nie to dlaczego? Warsztat będzie miejscem do refleksji, inspiracji i poszukania obszarów, które wymagają wsparcia i dalszej pracy. Bo jak podkreśla zacytowana wcześniej Simone de Beauvoir „nikt nie rodzi się kobietą, lecz się nią staje”. Być może to spotkanie ze mną i innymi kobietami stanie się ważnym  i ciekawym momentem tego procesu.

 

II. INFORMACJE O PROWADZĄCYCH

Dominika Wernio - absolwentka psychologii klinicznej i osobowości UKSW w Warszawie. Ukończyła kurs psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, a także kurs mediacji zgodny ze standardami szkolenia Ministerstwa Sprawiedliwości. Doświadczenie zdobywała w Poradni Psychosomatycznej, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Psychiatrycznej Izbie Przyjęć oraz w gabinecie prywatnym. Od kilku lat zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, poradnictwem dla rodziców, psychoterapeutyczną pomocą okołoporodową oraz psychoedukacją dorosłych i młodzieży. Pracuje w nurcie psychodynamicznym pod stałą superwizją. W Fundacji INIGO prowadzi konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną.

 

III. INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Warsztaty odbędą się w sobotę 01.04.2017 r. w godz. 10:00-17.00 w siedzibie Fundacji INIGO, Warszawa ul. Rakowiecka 61. 

 

IV. KOSZT

150 zł za spotkanie, płatne przelewem do dnia 25.03.2017 r. W cenę warsztatu nie jest wliczone wyżywienie.

[zwrot dokonanej opłaty jest możliwy jeżeli sekretariat fundacji zostanie poinformowany o rezygnacji najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem warsztatu. Jeżeli rezygnacja z warsztatu nastąpi później - opłata nie będzie zwracana].

 

ZAPISY

Sekretariat fundacji INIGO - tel. 797 002 584 / pn. – pt. w godz. 16.00 – 19.00.

Liczba miejsc ograniczona - potwierdzeniem udziału w warsztacie będzie wpłata 150 zł na konto fundacji z dopiskiem: „kobieta”. Konto bankowe: BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001. 

Pomoc psychologiczna i duchowa