Zapisz się

Zapisy na psychoterapię indywidualną, na warsztaty, do grup wsparcia oraz na pomoc duchową. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając swój adres e-mail i telefon kontaktowy. Należy zaznaczyć z jakiej formy pomocy chcą Państwo skorzystać. Wysłanie formularza NIE jest jednoznaczne z przyjęciem zapisu.

Pracownik sekretariatu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia wybranego spotkania. Informujemy, że podane w formularzu dane kontaktowe pozyskiwane są dla potrzeb organizacji spotkań z osobami udzielającymi pomocy. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przekazanie takich danych, a zamierzacie Państwo skorzystać z pomocy oferowanej przez fundację, wówczas zapraszamy do siedziby w godzinach pracy sekretariatu celem umówienia wizyty.

Można również zadzwonić do nas pod nr tel. 797 002 584 lub 22 542 87 24 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 - 19.00. Pracownik sekretariatu odpowie na każde pytanie i umówi dla Państwa wizytę. Osoby konsekrowane proszone są o bezpośredni kontakt z panią Dorotą Przygrodzką tel. 600 193 878. Ona osobiście przyjmuje zapisy zarówno na psychoterapię indywidualną, jak i grupową.

Konto bankowe, na które można wpłacać należności za warsztaty i psychoterapię : BNP Paribas 46 1600 1127 1847 2217 3000 0001

 

Informacja o administratorze i celu przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z wymogami RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), informujemy, że administratorem danych osobowych przesyłanych za pomocą poniższego formularza jest fundacja INIGO. Dane zbierane są w celu organizacji spotkania konsultacyjnego służącego rozpoznaniu potrzeb oraz możliwości udzielenia pomocy psychologicznej osobie (lub osobom), której dotyczą. W przypadku nie ustalenia terminu konsultacji w ciągu miesiąca, od wysłania zgłoszenia dane są automatycznie usuwane. Usunięcie zgłoszenia następuje również niezwłocznie po ustaleniu terminu konsultacji.

Zgłaszający ma prawo do wglądu w treść przesłanych informacji, prawo do poprawiania lub korygowania. Prawo do ich usunięcia, o ile nie zostaną usunięte automatycznie zgodnie z zasadami zapisanymi powyżej. Powyższe prawa realizowane są w siedzibie fundacji INIGO na wniosek zgłaszającego. Wypełnienie i przesłanie zgłoszenia jest w pełni dobrowolne. Proszę nie zamieszczać w formularzu opisu problemów, informacji na temat swojego stanu zdrowia - w trakcie spotkania konsultacyjnego będzie czas i przestrzeń, by o tym porozmawiać.